Přemístěte své sídlo firmy do Brna


Život na venkově má svá plus i mínus, ovšem v poslední době se misky vah přiklání na tu pozitivní stranu. V první řadě již mnoho lidí vlastní automobil, takže se velmi rychle z venkova dopraví do města, pak máme poměrně hustou dálniční síť, takže jízda na delší vzdálenost není problém, nakupování lze snadno obstarat v mnoha obchodech i se zajištěním přepravy, například ohledně nábytku a velkých spotřebičů, a v neposlední řadě je to výhodné i pro podnikání, kdy máte na venkově větší klid na práci. A navíc si můžete zřídit virtuální sídlo firmy v Brně.

práce v kanceláři

Virtuální sídla firem poskytují několik zásadních výhod, a my bychom se o některých z nich mohli zmínit.

Klid na práci – bydlet v centru Prahy, Ostravy či Brna není žádný med, zaměříme-li se na civilizační vlivy. Je tu nadměrný hluk, chaos, smog, přemíra nočního osvětlení, zkrátka z hlediska životního prostředí je rozhodně lepší venkov, a stejně tak pro podnikatelskou činnost. Jenže čím menší obec, tím více jste tu obrazně řečeno na talíři, a prozradíte-li o sobě příliš mnoho informací včetně sídla firmy ve vašem bydlišti, lidská závist vám tu může udělat ze života peklo. Přemístíte-li sídlo firmy do Brna, využijete anonymity a do vašeho soukromí pak nikdo nebude zasahovat.

sídlo firmy

Namátkové kontroly – žádná kontrola z úřadu není nikomu příjemná, ani když jste si víceméně jisti, že máte vše v pořádku. Na něco jste třeba zapomněli a zbytečně platit pokutu se nikomu nechce, zvláště pokud jste jinak precizní a nemáte zájem podvádět. Systém namátkových kontrol je však sestaven podle jednoduchého klíče – čím více nahlášených sídel v daném místě, co spadá pod příslušný finanční úřad, tím menší pravděpodobnost, že zrovna vás kontrola navštíví. V některých velkých městech se uvádí, že k vám zajde kontrola z finančáku jen cirka jednou za sto let.