Nálepky na prsa nahrazují podprsenku


V některých erotických salónech, kde se prezentují různé pornohvězdy, byste při troše snahy mohli zahlédnout dívky takříkajíc zcela nahé, pouze v kalhotkách a bez podprsenky, přičemž na bradavkách mají nalepené dekorativní obrazce, například hvězdičky, trojúhelníky atp. Jakmile jsou bradavky ale zakryté, nikoho z přítomných to nemotivuje k erotickému vzrušení a je to velmi podobné situaci, kdy se pohybujete na plovárně, a kde dívky nosí horní díl plavek mnohdy tak tenký a malé velikosti, že je až s podivem, jakou mají odvahu vyjít s tím na veřejnost.

žena bez podprsenky

Tímto vám chceme přiblížit moment, který jasně deklaruje výhradní postavení ženských bradavek v souvislosti se sexuálním vzrušením, protože dokud je neodhalíte a nejsou patrné, žádné vzrušení se nekoná, i kdyby byla dívka od pasu nahoru zcela nahá. Funguje to ovšem i naopak, jestliže se žena oblékne do průsvitné halenky, takže bychom o ni mohli říci, že je oblečená, a halenka je součástí svátečního kostýmu, a pod halenkou postrádá podprsenku, takže jsou bradavky zcela zřetelné, okamžitě to mění situaci a narůstá sexuální napětí všude tam, kde se dotyčná žena či dívka pohybuje.

módní přehlídka

Tohoto jevu ovšem využívají nálepky na prsa https://www.lifties.cz/kategorie-produktu/doplnky/. Nemusíte oblékat podprsenku, když nechcete, stačí nalepit kryty bradavek v tělové barvě, a máte vystaráno. Žádné vzrušení se nekoná a můžete na sebe vzít plesovou toaletu, tričko, svetřík, nátělník, zkrátka cokoli. Nálepky na prsa jsou univerzální a lze je využít v podstatě při jakékoli příležitosti v práci, ve škole, na návštěvě, na oslavě, na firemním večírku, na úřadech či sportovištích.

Výhodou tohoto řešení je také zdravotní aspekt, protože podprsenky jsou natolik kontroverzní výrobek, který nedoporučují ani lékaři z důvodu ztráty podpory přirozeného tvaru poprsí kvůli ochabování svalové tkáně hrudního koše.