Praktické skříně


Předpokládám, že lidé, kteří si chtějí postavit dům anebo rekonstruují byt, tak bych chtěli všechno mít samozřejmě opravdu v dokonalém stavu. A pokud chcete mít něco opravdu skvělé, tak to také stojí někdy opravdu hodně úsilí a nemalé peníze. Co si budeme povídat. Všechno, co chcete mít opravdu dokonale udělané anebo podle posledního trendu, tak většinou to stojí opravdu hodně peněz. A já bych se nedivila, kdyby i můj partner chtěl mít něco dokonalého. Můj partner je docela puntičkář. Opravdu mě s tím někdy štve, protože je to velice nepraktické. On chce mít všechno stále dokonale udělané. A protože jsme rekonstruovali naši chodbu, tak on tam partner chtěl mít vestavěné skříně Sten-skrine.

Konečně i my máme vestavěné skříně.

Ze začátku jsem si nebyla docela jistá, protože já sama vím, že vestavěné skříně stojí opravdu hodně peněz, ale na druhou stranu musím zase uznat, že vestavěné skříně vypadají na první pohled opravdu dokonale. A mně se to také moc líbí. A na vestavěných skříních je opravdu perfektní to, že vám vlastně zaberou jenom tolik místa, kolik vy potřebujete. Takže pokud třeba si koupíte někde z obchodu už hotové skříně, tak vám samozřejmě vůbec ani nemusí sedět. A v devadesáti procentech vůbec nikdy nesedí žádná skříň, když si ji koupíte už hotovou.

Mám ráda čistotu a klid.

Ale naproti tomu, když si necháte udělat vestavěné skříně na míru, tak to potom všechno je opravdu do posledního centimetru dokonale vyladěné. Vy se potom nemusíte bát, že by vám někde něco přečuhovalo nebo aby někde byla nějaká mezera. Tohle opravdu nemám ráda, když je někde za nábytkem nějaká mezera, protože v té mezeře se moc rád usazuje prach a všelijaké další nečistoty a nedej bože, aby vám tam někam utekl křeček. Tohle se mi stalo dvakrát a asi dva měsíce jsme ho s dětem lákali, aby vylezl z mezírky mezi skříní a stolem. Bylo to opravdu hrozné, takže asi dám na partnera a pořídíme si na chodbu také vestavěné skříně.