Aby měli muži místo i na svoje věci


Muži většinou využívají kabelky svých partnerek k tomu, aby si do nich dávali svoje nezbytnosti. Telefony, klíče, peněženky a další drobnosti nosí ženy mužům celkem běžně. Samozřejmě to každá velice ráda vidí, že se aha s věcmi pro oba dva a navíc v její oblíbené kabelce, zatímco muž si vykračuje s prázdnýma rukama s ještě se diví, co v té kabelce ty ženy pořád tahají. Tyto situace mohou někdy přejít až v hádku, a tak je lepší svého muže zavčas vybavit něčím praktickým, do čeho by si všechny věci bez problému naskládal.

kožená taška

Muži moc na výběr nemají
Co se týče tašek, většina mužů pracuje manuálně, a klasické kožené aktovky na spisy by moc nevyužili. Proto je lepší pořídit praktickou menší tašku, která se dá nosit klidně i do továrny. Pokud budete chtít dát svému muži praktický a hezký dárek, vyberte mu jej u nás. Zabýváme se ruční výrobou kožených výrobků, mezi kterými najdete i pánské kožené tašky přes rameno. Kožené výrobky se i dnes těší velké oblibě, protože patří mezi to nejlepší, co můžete sehnat.

Vyrábíme dámské i pánské zboží, a mezi naše nejprodávanější produkty patří kabelky a tašky různých velikostí a stylů. O kůži se stačí jen trochu starat a máte jistotu, že vám vydrží roky. Impregnaci byste měli používat na veškeré kožené zboží, protože kůže do sebe vsákne oleje které impregnace obsahuje, a kůže si tak udrží déle barvu i hladký povrch bez prasklin.

zip taška

Všechny naše výrobky šijeme ručně od A do Z a proto je potřeba počítat s tím, že jejich výroba může trvat déle. Jestli si nejste jisti co by se vašemu muži líbilo, pořiďte mu třeba dárkovou kartu, a vybere si sám. Kožené výrobky si zamilujete, protože jsou daleko kvalitnější než látkové tašky, které jsou běžně k sehnání v obchodech. Dejte svému muži kvalitní dárek, který pomůže vám oběma, a díky kterému nebudete muset tahat jen velké kabelky.