Krásná vizualizace


Také někdy v budoucnu, anebo v blízké době plánujete, že byste si nechali postavit dům anebo třeba zrekonstruovat byt? Pokud ano, tak bych vás chtěla pozvat také na různé virtuální prohlídky domů a bytů. Vy si možná říkáte, že tohle nepotřebujete, že nemáte v plánu vůbec třeba stavět dům. Jenomže když se třeba podíváte na různé webové stránky, tak tam také můžete vidět 3D scan matterport. To znamená, že to je vlastně takové 3D sken nějakého domu. Tady alespoň uvidíte, co je pěkné a co by se vám třeba také mohla hodit. Já sama za sebe vždycky doporučuji, abyste se třeba podívali na více věcí než jenom na jednu.

Krásná 3D vizualizace.

Abyste se potom mohli rozhodnout, co pro vás bude nejlepší. Já sama jsem byla překvapená, co všechno může 3D scan matterport opravdu udělat. Je to opravdu takové zajímavé až takové hodně překvapující, protože jsem měla za to, že nějaký 3D scan matterport https://www.scan360.cz/sluzby/pri-prodeji-nemovitosti/matterport jdou pouze jenom v medicíně, jako například ultrazvuk a tak podobně. Pokud je třeba nějaký kupující a chce si pořídit dům, tak vlastně 3D scan matterport mu umožní, aby se vlastně takhle podíval virtuálně do svého případného bydlení. Takhle alespoň zákazník nebo návštěvník uvidí, co všechno by mohl mít a co by si také mohl koupit.

Papíry do tiskárny.

Já doporučuji, abyste tohohle využili. Samozřejmě že, tohle je zadarmo, pokud jste opravdu vážný zájemce, tak majitel nemovitosti anebo prodejce nemovitosti, nějaký magnát vám tohle všechno ukáže, jak tohle všechno funguje a tak podobně. Nemusíte se bát. Není to na pochopení nic složitého. I já sama dokonce jsem viděla už tři 3D scany matterportu a byla jsem velice překvapená, co to všechno umí. Je to opravdu jako z budoucnosti, jako z jiné dimenze. Opravdu mě to překvapilo a já jsem si řekla, že kdybych tohle uměla, tak bych byla opravdu moc nadšená. Vážně se nebojte takhle alespoň uvidíte své bydlení v efektu a můžete se alespoň pořádně rozhodnout, jestli se vám to líbí.