Jídlo na vaši svatbu


Připravit na svatbu všechno co chcete zabere pár měsíců času. Na spoustu dodavatelů a termínů se čeká. Pokud máte svůj termín v létě, už byste měli mít zarezervované některé položky, jako je například cukrář nebo florista. Termíny se dodavatelům opravdu velice rychle plní a čím déle budete s přípravami čekat, tím se zvyšuje riziko, že to co chcete na svatbě mít nebude prostě a jednoduše dostupné. Buď byste museli vymyslet náhradní plán a nebo by vás v krajním případě čekalo i přesunutí svatby klidně o rok.

svatební stůl

Co je důležité?
Každá svatba je jiná a každý pár na svatbě chce mít něco jiného. Co ale mají svatby společné je jídlo. Bez jídla by to snad ani nebyla svatba. Pokud chcete mít opravdu dobrou svatbu, je potřeba myslet právě na jídlo. To se odvíjí od počtu hostů a také od toho jak dlouho bude svatba trvat. Důležité je i místo konání, protože ne všude vám umožní si připravit vlastní pohoštění.

Některé páry vkládají důvěru s přípravou jídla do rukou firem, které pořádají catering Incatering. Je to dobré řešení pro případ, že vám stačí říct v hrubých obrysech co si přejete a zbytek už necháte na někom jiném. My vám můžeme připravit opravdu perfektní jídlo od oběda až do večerního rautu. Musíte mít ale dohodnuté s majitelem vašeho svatebního místa že si budete jídlo zajišťovat sami.

finger food

Co vám můžeme připravit?
Většina svateb začíná obřadem, na který navazuje slavnostní oběd. Ten může být tradiční a nebo v moderním pojetí. Výběr jídel můžete nechat na nás a nebo si můžete sami vybrat co chcete podávat. Je jen na vás na co máte chuť a nebo co chcete ochutnat. Poté se přechází ke krájení dortu a zábavě, a večer se podává raut. Můžeme vám připravit cokoliv budete chtít. Jestli chcete mít moderní svatbu, určitě vás potěší raut s pokrmy, které jste zatím neměli možnost ochutnat. Samozřejmostí jsou kvalitní a vždy čerstvé suroviny.