Jen kousek od domu


V dnešní době není problém si zakoupit třeba i jen malý skleníček a v něm si vypěstovat to, co máte nejraději. Skutečně se to vyplatí a to nejen z důvodu toho, že víte, jak jste se o zeleninku starali, ale také že si prodloužíte vegetační období zdravé zeleniny nebo bylinek. I v oblastech kde je trochu větší zima, se bude v tomto případě dařit vaší úrodě. Možná jste si trochu posteskli, že byste si rádi něco takového pořídili a klidně skutečně i menší skleníček, ale nemáte dostatek místa na vašem pozemku, protože se k domu nenabízela větší užitková plocha. Jako český výrobce skleníků vám ovšem můžeme velmi dobře poradit a uvidíte, že takovéto řešení je naprosto odpovídající, aniž by vás omezovalo na volném místě. Jen kousek od domu si můžete užít svoje vypěstované skvosty.

skleník ke zdi

Skleníková přístavba

V dnešní době jsou skutečně neomezené možnosti a platí to i v tomto případě. Můžete si totiž pořídit skleník ke stěně buď přímo vašeho domu, nebo například jiné stavby, jako je garáž, zahradní domek atd. Pozinkované skleníkové přístavby si můžete pořídit se skleněnou nebo polykarbonátovou výplní. Může to být zcela malý skleník, ale pokud budete chtít, tak jej můžete postavit podél celé jedné pevné zdi. Maximálně lze takto využít volný prostor a navíc v zimě není problém si z něho vytvořit zimní zahradu. Pokud ho postavíte na jižní stranu, tak zimní sluníčko vám prostor pěkně vyhřeje. Skleníky ke zdi jsou poslední dobou velmi žádané a my jako přední výrobce skleníků a pařenišť vám rádi vyjdeme vstříc s dalšími vašimi požadavky.

skleník u domu

Kvalitní konstrukce z pozinku se dá navíc přizpůsobit barvou přímo k fasádě nebo jinému objektu, proto skleník bude působit jako skvělý designový doplněk. Výplň tvoří sklo Hélios tloušťky 4 mm nebo polykarbonát tloušťky 6 mm s bočními výztuhami, záleží na tom, co budete nejvíce preferovat.