Ochlazení je nejlepší ve sprše


Konečně už přichází léto a já se cítím lépe. Když byla zima, tak furt jenom pršelo, měla jsem deprese a nějak jsem se necítila dobře. Já o sobě vím, že zimu nesnáším a tohle roční období mi prostě neskutečně vadí. Někdo to může mít přesně naopak, ale já to mám takhle a proto jsem taky hrozně ráda, že už je tu sluníčko, začínají kvést stromy, příroda se probouzí a tohle období mám asi úplně nejraději.. Uvidíme, jak to bude, ale možná někam pojedeme i na dovolenou. Přemýšlím, jak to bude, záleží na financích a taky pokud bude nějaká příležitost. Měli jsme tento rok za pár měsíců jet s mou rodinou do Bulharska, ale ještě nevím, jestli to vyjde, protože mamka říkala, že nakonec neví, jestli pojedou.

s

Tak jsem zvědavá. V některých letních dnech je ale venku i doma šíleně horko. A co pomáhá? Mně tedy určitě nejvíce solární sprcha Chlorito, která je úplně snadná na ovládání a plní svoji funkci tak, jak má. A jelikož máme i velkou zahradu, tak máme sprchu i na zahradě a je to prostě balada. Kdykoliv, když je mi strašně vedro, tak se můžu osprchovat anebo skočit do bazénu a hned je mi lépe. Někdy jsou ta horka ale fakt hrozná a vůbec se nedají snášet. A proto nejvíce pomůže studená voda, která člověka otuží.

sd

A já jsem ve vodě živel, vodu miluju odjakživa a jsem tam spokojená. A tak se chodím sprchovat často a tu sprchu si dávám pěkně studenou, protože se mi chce otužovat a pro člověka je to zdravé. Kdo by chtěl solární sprchu, tak vám ji doporučuji, je to rozhodně dobrá investice hlavně v letních teplých dnech a určitě nebudete litovat. Nahoře nad článkem je odkaz, na který můžete kliknout a tam už se podíváte, jaké sprchy ten e-shop nabízí, můžete si přečíst i různé informace o nich a tak dále.. Tak se nebojte a nějakou solární sprchu si vyberte, ať je vám v létě dobře. Určitě se vám to bude líbit.