Rekonstrukce bez práce


Rekonstrukce bydlení může být náročná hned z několik důvodů. Tím prvním jsou jistě finance. V dnešní době jsou drahé nejen materiály, ale i lidská práce. Přesto je nutné zaplatit zedníky, pokud nejste z oboru a nezvládnete si bydlení opravit sami. Často je nutná kompletní rekonstrukce od podlah až po střechu, což bude finančně opravdu hodně náročné. Je ale možné čerpat různé dotace na zateplení střechy, výměnu oken nebo zateplení fasády.

oprava domu

Mnohé stavební úpravy vyžadují souhlas stavebního úřadu. Pokud chcete víc oken nebo větší vrata, je nutné v případě změny vzhledu stavby kontaktovat úřad, který vám sdělí co všechno bude potřeba pro to, abyste se do úprav mohli pustit. V případě že byste potřebovali povolení, čeká vás návštěva projektanta, který vám vypracuje projekt podle toho jaké opravy budou nutné, a mnozí z nich vám povolení i sami vyřídí. Ušetříte tím spoustu času.

Provádíme zednické práce ve Zlíně https://www.stavby-basel.cz/, ale dojedeme i jinam. Provádíme všechny možné zednické práce. Stavíme novostavby, ale věnujeme se z velké části i rekonstrukcím. Sehnat v dnešní době někoho solidního kdo bude pracovat na vaší stavbě dostatečně dlouho a rychle, je těžké. U nás mate jistotu že se budeme věnovat vaší stavbě jak jen to půjde, abychom práce dokončili včas. I cenu se snažíme držet přijatelnou pro co největší okruh lidí.

starý dům

Většina starších budov má staré rozvody elektřiny, vody, plynu, a často nejsou domy připojené ani na obecní vodovod nebo kanalizaci. Je zbytečné dělat například novou koupelnu, pokud nemáte dům napojený na kanalizaci. Ani byste v takovém případě nezískali stavební povolení. Zjistěte si podmínky pro jeho získání a rekonstrukci udělejte od základů. Vyhnete se tomu, že byste museli například po dokončení omítek bourat drážky na nové rozvody elektřiny. Postupujte logicky, ať má rekonstrukce smysl.