Jaké výhody vám poskytne reklamní propiska s potiskem


Máte ji v ruce každý den – kdybychom se vás zeptali, jaký předmět používáte bez výjimky každý den, možná bychom se dočkali odpovědí ve stylu „mobilní telefon nebo notebook“. Někteří staří lidé však nemusí mobil používat denně a už vůbec ne notebook, ale co zcela nepochybně používat budou i oni, jsou tužky a propisky. Naučit se psát je základním předpokladem přežití v soudobé společnosti a každý z vás se alespoň jednou v životě musel i podepsat. Propisky míváme v pouzdrech, v hrnku na stole nebo jen tak volně položené na pracovní desce nebo zastrčené v kapse a je velmi pravděpodobné, že je-li propiska opatřena potiskem, že si jej také budeme všímat. Alespoň podvědomě.

barevné propisky

Je barevná – rozveselte si den barevnými předměty kolem sebe. Jde možná o zanedbatelné drobnosti, ale čím pestřejší barvy vnímáme, tím lépe na nás působí v podvědomí. Naopak je známo, a potvrdí vám to mnoho lékařů, že šedá a černá vyvolávají deprese a stresové jevy. Proč se tedy stresovat, když si můžeme nechat potisknout barevné hrnky, trička, deštníky i reklamní propisky s potiskem?

Potisk se nesmaže – potisk na propiskách nemá tendenci k tomu, že by se postupně ztrácel. Toto je velkou výhodou u všech typů předmětů určených k potisku, a propisky tam také patří. I přes časté využívání propisek, svírání mezi prsty a otírání potu z rukou nebo při kontaktu s mastnotou a nečistotami například při řemeslné práci se potisk nepoškodí.

tužky v kelímku

Nezklame vás – když si napíšete do mobilu nebo do notebooku nějaké poznámky a za pár minut dojde ke kolapsu zařízení, ještě před tím, než stačíte provést zálohování dat, máte prostě smůlu. Tohle se vám u textu napsaném propiskou do poznámkového bloku nebo na list papíru nestane. Každý to ví, a přesto se mnoho lidí spoléhá na elektroniku a zapomíná na to docela obyčejné a prosté, co je tu s námi již mnoho let, a co nikdy nikoho nezklamalo – na tužku a papír.