Vždy v bezpečí


Úkol všech rodičů je, dohlížet na to, aby jejich děti byly v bezpečí. A od malička učit děti, aby i ony dbaly o své bezpečí a rozlišovaly nebezpečnost svého jednání. Prom sport tu máme řadu chráničů a helem, abychom byli v bezpečí. Ale umíme chránit i naše věci? A co když ochrana může být dokonce módním doplňkem?

Každý z nás má mobil a máte na něj obal nebo kryt? Že je to zbytečné? A kolik vás nový mobil stál peněz? A nemyslíte, že cena na krytu je v porovnání s cenou mobilu zanedbatelná, ale může udělat velkou službu?

kryt na mobil

Kolikrát už vám spadl mobil na zem, anebo jste měli takové štěstí, že spadl do měkkého, třeba koberce nebo jen na gauč? A co kdyby spadl na kachličky? Myslíte, že by to přežil, anebo by spíše došlo k rozbité displeje? A víte, kolik stojí výměna displeje? Že je to třetina až polovina ceny vašeho mobilu? Nezdá se vám teď už kryt jako výborný nápad? A co když najdete obchod, kde najdete kryt na iphone 12 pro v nejrůznějších barvách a s nejrůznějšími motivy a obrázky.

kryt na mobil

Kryt nebo obal na mobil vám ho může zachránit při pádu na tvrdý povrch, ale také může zabránit poškrábání displeje, ke kterému může dojít velmi snadno, pokud nosíte mobil v kabelce či batohu nebo aktovce a přihodíte do stejné přihrádky klíče a neštěstí je na světě. Poškrábaný displej, který je sice funkční, ale rozhodně vám ty škrábance polezou na nervy a budou vám vadit.

I přilba nebo helma na vaši hlavu je v podstatě kryt. Kryt má vždy dvě vlastnosti, zabránit, aby k úrazu nemohlo dojít. To jsou např. kryty na strojích, abyste nestrkali prsty kam nemáte. A další kryty zmírňují následky, pokud už úrazu došlo, to jsou právě ony kryty na vašich mobilech. Nezabrání, aby vám mobil vypadl z ruky nebo kapsy, ale zmírní následky pádu a aby váš mobil a hlavně displej zůstaly v pořádku. Kryt se vždy vyplatí, ochrání život i majetek.