Festivaly.


Už jste někdy přemýšleli, kde se berou všechny ty party stany, které vidíte na festivalech? Jsou zde jako útočiště před počasím a zároveň vytvářejí zázemí různým pěveckým skupinám a pořadatelům. Mají jednu důležitou funkci a to vytvořit krytý prostor, který vám zajistí soukromý, ale i prostor pro vše co je potřeba schovat a nenechat to pod otevřeným nebem. Už jste určitě někdy byli v životě na nějakém festivalu. Jedná se o akci, kde se lidé určitým způsobem baví. Když se jedná o hudební festival, je tu jedna a více hudebních scén, které můžete sledovat i na velkých bílých plátnech, abyste viděli i z poslední řady.

party stan pronájem

Na pódiu se střídají různé kapely a zpěváci. V každém druhém koutě je nějaký stánek s občerstvením. Většinou se jedná o stánky s pitím, kde si můžete koupit limonádu nebo pivo, ale jsou i takové, kde vám namíchají různé osvěžující drinky. Většinou jsou alkoholové, protože přesně o tohle na takových akcích jde. Pobavit se a dobře se opít. Dále tu najdete i stánky s jídlem, abyste déle vydrželi při tom, jak pijete. Je dobré za celý večer něco sníst a tekutý chléb se nepočítá. Rozhodně na takovém festivalu nesmí chybět toalety, které jsou většinou řešeny stylem toi toi záchodů. Které před akcí dovezou a po akci si je zase odvezou.

party stan pronájem

Existují firmy, které vám toi toi záchody pronajme a pak je zase vrátíte. Bez těch by to rozhodně nešlo, ale i když se vám chce na záchod na takové akci, neznamená to, že se na něj přes všechen ten dav lidí dostanete. Musíte jít zavčas, abyste to stihli. Festivaly jsou hodně navštěvované a bez party stanů se neobejdou. Většinou využívají toho, že se dají party stany pronajmout. Pořadatelé je mohou mít vlastní, ale nemusí to být pravidlem. Jednoduše si najmou firmu, která stany doveze a na daný den postaví, tak aby před vypuknutí začátku akce bylo vše připravené a po samotné akci, je zase složí a odvezou. Jedná se o větší zakázku, kde je potřeba více než jen jeden stan. Proto se to pořadatelům vyplatí.