Nemovitosti na prodej


Prodáváte nemovitost, ale nejste v koupi a prodejích vůbec zběhlí? Neorientujete se v nabídkách nemovitostí nebo nejste tolik zběhlí v počítačové či finanční gramotnosti? Při koupi či prodeji nemovitostí je důležitá obezřetnost a opatrnost. V případě těchto nejasností jsou tu pro vás odborníci, kteří vám s nemovitostmi poradí a vyřídí veškerou práci za vás. Firma Scan 360 je přesně pro vás, pokud prodáváte nemovitost a chcete odbornou pomoc. Můžete se spolehnout na veškerou spolupráci. Zkušení odborníci za vás nafotí nemovitost i z ptačí perspektivy za pomocí dronů.

bungalow

Také navrhnou veškerou vizualizaci, půdorysy a videa potřebná k prodeji nemovitosti. Díky nejmodernější kameře se můžete spolehnout na kvalitní záznamy. Pozvěte své potenciální zákazníky do svého sídla třeba díky virtuální prohlídce. I s tím vám firma pomůže a virtuální prohlídku zrealizuje na vaše přání. Virtuální prohlídka je rozhodně nejlepší způsob, jak přitáhnout své zákazníky či kupce své nemovitosti. Zájemce tak uvidí veškeré prostory jako naživo. Zájemci tak usnadní rozhodování a snadno zdostupní daný objekt. Vaši firmu zaznamenají i na Google street view s kvalitními fotografiemi vašeho objektu a virtuální prohlídkou všech prostor dle vašeho přání.

rodinný dům

Na internetovém prostředí tak budete působit bezpochyby profesionálně. Dalším osvědčeným způsobem při prodeji nemovitostí je vizualizace. Potenciální kupce má tak jasnou představu o daném objektu. Firma Scan 360 pro vás takovou vizualizaci velmi rychle připraví a vy se můžete spolehnout na kvalitu a profesionalitu. Naše služby jsou opravdu široké a vy se můžete spolehnout na kvalitu v oblasti prodeje nemovitostí. Veškeré návrhy, vizualizace, půdorysy, fotografie i videa, to za vás vyřešíme a necháme zhotovit. Stanete se rychle viditelným objektem na internetu a své budoucí zákazníky snadno a rychle navnadíte.