O firmě

Stavební firma SKYSCRAPER spol. s r.o. působí na regionálním stavebním trhu již od roku 2002, kdy byla založena. Od roku 2002 do poloviny roku 2004 nabízela stavební firma zejména práce spojené s realizací izolací plochých střešních plášťů a izolací proti působení zemní vlhkosti, resp. působení jakýchkoliv tekutých látek obecně.

Koncem roku 2004 se vlastníci stavební firmy SKYSCRAPER spol. s r.o. rozhodnuli rozšířit portfolio nabízených služeb o komplexní dodávky pozemních staveb, čímž firmu SKYSCRAPER spol. s r.o. zařadili mezi stavební firmy se standardní nabídkou služeb pro své zákazníky.

Jakkoliv je název stavební firmy SKYSCRAPER spol. s r.o. obtížně čitelný (čti „skajskrejpr“) představuje anglický překlad slova „mrakodrap“. V zeměpisných šířkách, ve kterých působí naše stavební firma, myšleno tím region České republiky je pro významné budovy zejména z pohledu své výšky zaužíván pojem „výšková budova“. Označení naší stavební firmy je výsledkem, nebo snad projevem aspektu nadčasového a zejména pak rozdílného přístupu k podnikání, které zveřejňujeme prostřednictvím našich zákazníků.

Jsme stavební firma, která vynakládá vysoké úsilí ve smyslu zákaznického servisu v průběhu realizace staveb, stejně tak jako klademe důraz na jejich přípravu a bezplatné jednání s potenciálními zákazníky před samotným rozhodnutím stavbu realizovat a následně v době, kdy je stavba ukončena a běží tzv. záruční a pozáruční servis. Jsme přesvědčeni, že tento přístup k zákazníkům, tedy přístup, který v rámci své práce pod „vlajkou SKYSCRAPERU“ aplikujeme,  je v turbulentním prostředí stavebního trhu s vysokou mírou konkurence ojedinělý a výrazným způsobem nám napomáhá odlišit se od svých konkurentů.

Realizací stavby se stavební firmou SKYSCRAPER spol. s r.o.  získáte

 

  • Bezplatný konzultační servis před zahájením stavby
  • Odborný tým léty prověřených specialistů (inženýry, projektanty, architekty, stavaře)
  • Spolehlivého dodavatele stavebních prací, který respektuje přání a požadavky zákazníka
  • Dodavatele, který ctí ujednané podmínky a pravidla v rámci realizace stavby
  • Spolehlivého partnera, který Vám bude oporou i pomocí v době realizace
  • Seriozního odborníka, který Vás včas upozorní na případná úskalí Vašeho rozhodnutí
  • Skutečné obchodní partnerství / rovnoprávnost mezi Vámi a zástupci stavební firmy
  • Bezchybně provedenou práci za přiměřenou finanční investici
  • V neposlední řadě dlouhodobé partnerství v rámci záručního i pozáručního servisu

 

Novinky

Se SKYSCRAPERem do nového zábavního parku WikyLand s.r.o.

SKYSCRAPER - generální dodavatel největšího zábavního parku na Jižní Moravě WikyLand s.r.o. více...

SKYSCRAPER s novou tváří

Stavební firma SKYSCRAPER, která působí na regionálním trhu již jedenáctým rokem... více...