SKYSCRAPER s novou tváří

Vážení obchodní partneři, stávající i budoucí,

dovolte, abychom Vás informovali o tom, že naše stavební firma SKYSCRAPER, která působí na regionálním trhu již jedenáctým rokem a eviduje stovky spokojených zákazníků pro Vás připravila novou tvář. Neměníme produkt, měníme image.

Měníme svou image a to zejména z důvodu snahy zvýšení konkurenceschopnosti na stavebním trhu a ve snaze zvýšit atraktivitu klientského servisu pro naše zákazníky. Svých zákazníků si vážíme a věříme, že i tento krok, který představuje jeden z řady kroků, které naše stavební firma nyní činí, bude nemalým přínosem na cestě ke spokojené spolupráci.

Naši novou image měníme na všech „polích“ marketingové komunikace. Připravili jsme pro Vás tyto nové webové stránky, které jsme pro zjednodušení ve smyslu uvádění domény při vyhledávání našich stránek pojmenovali zkráceným www.skys.cz namísto původního www.skyscraper.cz. S naší novou tváří je spojena i forma prezentace naší stavební firmy ve smyslu podávaných nabídek, prezentace referencí, komunikace prostřednictvím vozového parku firmy a mnoha dalších.

Věříme, že Vás naše nová, moderní tvář zaujme a přispěje ke vzniku vzájemné spolupráce.

 

SKYSCRAPER s NOVOU TVÁŘÍ

Novinky

Se SKYSCRAPERem do nového zábavního parku WikyLand s.r.o.

SKYSCRAPER - generální dodavatel největšího zábavního parku na Jižní Moravě WikyLand s.r.o. více...

SKYSCRAPER s novou tváří

Stavební firma SKYSCRAPER, která působí na regionálním trhu již jedenáctým rokem... více...