WikyLand - Rodinné zábavní centrum

V prosinci tohoto roku bude slavnostně zahájen provoz nového rodinného zábavního centra nejen pro děti a to v brněnských Modřicích na ploše 3000 m2 v hale bývalého Gigasportu, která je situována vedle Sconto nábytku nedaleko nákupní zóny jih – Olympia.

Jedná se o unikátní záměr vybudování indorového/vnitřního zábavního parku pro celou rodinu. Znáte nějaké jiné místo, kde můžete zdravou a aktivní formou strávit svůj volný čas jako celá rodina a to v případě zájmu i pod odborným vedením pedagogicky vzdělaných hostesek, které se ujmou Vašich dětí a umožní Vám dospělým relaxovat s vědomím, že o vaše děti je profesionálně postaráno? 

 

Wikyland je rodinné zábavní centrum.
Wikyland poskytuje desítky moderních atrakcí, při jejichž výstavbě byl kladen vysoký důraz na bezpečnost a použití atestovaných materiálů. Mezi atrakcemi Vaše děti naleznou multifunkční zábavní atrakci o rozloze 15x35 m postavenou ve třech podlažích, která prověří pružnost, ohebnost, disciplínu i logické uvažování Vašich dětí a společně se zabudovanými skluzavkami, vnitřní autodráhou, tobogány a jinými prvky umožní aktivní odpočinek vašich dětí. Na hrací ploše o velikosti více jak 2000 m2 naleznete současně i trampolíny, horolezeckou stěnu, autodráhu, nafukovací atrakce, skákadla, ale také palmový háj s až 7 metrů vysokými palmami, které tvoří oázu pro odpočinek a občerstvení. Právě „dětský bar“ je součástí hrací plochy a Vaše děti tak mohou mezi jednotlivými hrami využít dětského občerstvení.

 

Mimo atributy, které na hrací ploše zábavního centra pro děti očekáváte, zde naleznete i malý kinosál, kde mohou vaše děti trávit odpočinkový čas a sledovat pohádky, neleznete zde také výukovou místnost, kde je možno absolvovat řízený program s animátory, kteří jsou Vašim dětem k dispozici na celé hrací ploše a zajišťují jak jejich vyžitá a správné užívání atrakcí, tak i jejich bezpečnost a pohodlí. Součástí hrací plochy jsou i dětské toalety a místnost pro kojící matky vč. sociálního zázemí jako je sprcha, ručníky a vše nezbytné pro pohodový pobyt z zábavním centru Wikyland.

 

Součástí přízemí tohoto zábavního centra je mimo multimediální recepce a prostorných šaten také prodejna  dětských hraček WIKY spojená s prodejnou kvalitní dětské obuvi a oblečení.

Rodiče mohou po dobu pobytu jejich dětí na hrací ploše pod vedením animátorů či bez nich trávit svůj volný čas na ploše prosklené galerie ve 2. NP zábavního centra, kde je pro rodiče připravena kavárna, restaurace, obchodní jednotky kadeřnictví, kosmetiky a výživového poradce. Samozřejmostí zábavního centra jsou tyto technické zařízení, které zajistí spokojenost zákazníků, jsou to: bezbariérový přístup a to včetně výtahové plošiny pro přepravu imobilních osob a rodin s kočárky, klimatizační jednotky v celé ploše zábavního centra, WiFi v celé ploše zábavního centra, dostatek moderně řešených sociálních zařízení a mnoho jiných technických aspektů, které patří k 21. století.

O realizaci této výjimečné stavby se postarala z pozice generálního dodavatele  stavební firma SKYSCRAPER, spol. s r.o. z brněnských Modřic, která dílo jako celek zrealizovala v úctyhodném čase čtyř měsíců. Díky jedenáctileté tradici na regionálním stavebním trhu a výborným referencím ze strany dosavadních zákazníků byla stavba realizována v maximální kvalitě a ve stanoveném termínu.

Rodinné zábavní centrum WIKYLAND je novinkou na českém trhu a je inspirováno zahraničními zábavními parky pro děti a dospělé. WIKYLAND umožňuje pořádání dětských i firemních večírků, soukromé oslavy na hrací ploše s možností využití všech instalovaných atrakcí jak pro děti, tak i pro dospělé, možnost hlídání dětí / školkový režim je nedílnou součástí nabídky tohoto fenoménu, fenoménu WIKYLAND.

Novinky

Se SKYSCRAPERem do nového zábavního parku WikyLand s.r.o.

SKYSCRAPER - generální dodavatel největšího zábavního parku na Jižní Moravě WikyLand s.r.o. více...

SKYSCRAPER s novou tváří

Stavební firma SKYSCRAPER, která působí na regionálním trhu již jedenáctým rokem... více...