Financování RD

I v rámci prodeje novostaveb rodinných domů v atraktivní lokalitě Čtvrtě na okraji města Rajhrad jsme si plně vědomi potřeb našich zákazníků a to i v oblasti financování nového bydlení. Právě z tohoto důvodu svým zákazníkům poskytujeme maximálně flexibilní a zejména individuální řešení spojené s financováním nového bydlení, které bezesporu patří v rámci rozhodovacího procesu při koupi nemovitosti ke klíčovým prioritám.

S ohledem na snahu poskytovat našim zákazníkům ucelené portfolio hlavních a přidružených služeb spojených s výstavbou, koupí či rekonstrukcí staveb, nabízíme svým zákazníků léty prověřené bankovní specialisty a produkty, které umí naše stavební firma díky vysoké obrátkovosti spojené s předmětem našeho podnikání využívat s nadstandardními bonusy, které by Vám jako zákazníkům „z ulice" bankovními ústavy nabízeny nebyly.

Naši snahou je maximalizovat vaše úspory spojené s nákupem nové nemovitosti a získat tak v budoucnu Vaši dobrou referenci na zákaznický servis naší stavební firmy. Dobré doporučení již mnoho let patří ke klíčovým formám pozitivní marketingové komunikace.

S bankovními specialisty máme dlouhodobou smluvně vázanou spolupráci, takže za práci našich externích bankovních poradců můžeme ručit. Hypotéky a stavební spoření nabízí celá řada bank a stavebních spořitelen. Jejich nabídky se liší v mnoha směrech – mají různé poplatky, výše úroků z hypotéky, podmínky čerpání úvěru – a to může být pro klienta nepřehledné. Vybrat pak tu nejlepší hypotéku, nebo stavební spoření je pro většinu zákazníků složité. Posouzení výhod a nevýhod hypotéky či stavebního spoření každé banky či stavební spořitelny znamená obětovat svůj volný čas. Naši bankovní partneři, udělají vše za Vás.

Naše nabídka pomoci při financování Vaší budoucí nemovitosti pro Vás není závazná, představuje pouze nabídku variantního řešení pro financování vašeho záměru s tím, že jsme si téměř jisti, že nabídka bankovního produktu prostřednictvím našich partnerů bude vždy výhodnější.

Neváhejte oslovit jednoho nebo i více bankovních partnerů firmy SKYSCRAPER spol. s r.o. a najděte si toho, který bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům, představám a možnostem. Nechoďte do banky "naslepo" a sjednejte si schůzku s lidmi, kteří své práci rozumí a jsou kompetentní řešit s Vámi Vaše potřeby.

Zaručujeme Vám individuální přístup při financování u níže uvedených finančních ústavů.

 

 

 
Iveta Melicharová
ředitelka pobočky
tel.: 725 817 326
e-mail: iveta_melicharova@kb.cz
Komerční banka, a.s.

Ing. Helena Reichertová
majitelka realitní frančízy
tel.: 777 301 160
e-mail: hreichertova@rscs.cz 
Real. spol. České spořitelny, a.s.

Ing. Jiří Kavala
makléř
tel.: 777 948 232
e-mail: kavala@royalvision.cz
ROYAL VISION, s.r.o.

 

Oslovíme banky za Vás:

Vyplňte nezávazný elektronický formulář a odešlete nám jej. Jeho vyplnění Vám nezabere více jak minutu Vašeho času. Vyplněný formulář, který nám bude doručen zpracujeme a spolupracující finanční ústavy oslovíme za Vás. Finanční poradci - odborníci na financování nemovistostí se s Vámi sami spojí a předloží Vám své nabídky.

Poté si stačí jen vybrat tu, která pro vás bude nejvýhodnější.